Mapa

Kemping sa nachádza na rozlohe 40 000 m2. Z prednej strany ho ohraničuje budova hotela s reštauráciou a jeho zadnú hranicu tvorí rieka Váh.

 

Kemping sa nachádza na rozlohe 40 000 m2. Z prednej strany ho ohraničuje budova hotela s reštauráciou a jeho zadnú hranicu tvorí rieka Váh.

AUTOKEMPING  sa nachádza neďaleko štátnej cesty I. triedy č. 18, vedúcej do Liptovského Hrádku, s priamym napojením na diaľnicu D1 v oboch smeroch.

Jeho výhodná poloha ho predurčuje k stráveniu príjemnej dovolenky v údolí rieky Váh, v obklopení horami Vysokých a Nízkych Tatier. Autokemping sa nachádza v rekreačno-športovej zóne s možnosťou všestranného využitia, v tichom prostredí s výhľadom na štíty Západných a Vysokých Tatier, s priamym výhľadom na Kriváň. Na mape je vidieť jednotlivé zóny, pre skupiny s deťmi, karavany a organizované skupiny.

V kempingu je nutné dodržiavať nočný pokoj od 23.00 do 06.00 hod.

Služby
Súčasťou tohto objektu je spoločná kuchynka s dvoma sporákmi a drezom. V suteréne hotela sú spoločné sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou tečúcou 24 hodín denne, WC a práčovňou. V areáli je aj reštaurácia "Pajta", kde sa môžu kempujúci denne občerstviť.

Karavan
Miesto pre karavany sa nachádza v centrálnej časti kempingu, kde je možné karavany napojiť na prípojky s vodou a elektrinou.

Stany
Miesto pre stany má dve časti. V pravej, tichej časti kempingu je priestor pre stany rodín s deťmi. V zadnej časti kempingu je miesto pre skupiny a mladých. K dispozícii sú ohniská, drevo je v cene vášho pobytu.

Obrázky