Apartmán 2.

aparmtnan_2

Apartmán 2: Priestranný dvojizbový apartmán so spálňou v ktorej sa nachádza manželská posteľ a jedna prístelka. V obývačke je rozťahovací gauč, písací stôl a TV- Sat. Nachádza sa tu priestranná kúpeľňa s vaňou oddeleným WC a kozmetickým stolíkom.

 

Apartmán 3

aparmtnan_3Apartmán 3: Priestranný dvojizbový apartmán so spálňou, v ktorej sa nachádza manželská posteľ. V obývačke je rozťahovací gauč, jedálenský kútik a TV-SAT. Súčasťou apartmánu je aj malá kuchynka s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, dvojplatničkou a drezom. Nachádza sa tu priestranná kúpeľňa s vaňou a oddeleným WC.

Izba štandard

izba_standardIzba štandard: Poskytuje ubytovanie pre dve osoby, na manželských posteliach, s TV-SAT, kúpeľňou a WC. Izby majú krásny výhľad na pohorie Západných Tatier alebo na masív Nizkych Tatier.

Rodinná izba

izba_rodinna

Rodinná izba: Poskytuje ubytovanie pre štyri osoby v priestranných izbách s TV-SAT, kúpeľňou a WC. V izbe sa nachádzajú manželské postele, jedna prístelka na pevnom lôžku a jedna prístelka na rozkladacom lôžku. Izby sú vhodné pre rodiny s deťmi. Ich výhľad je upretý do lesnatého masívu kopca Sihoť.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIANaši partneri:

Liptov REPRO servis minimapro.sk mutton prenajomkaravanov.sk Restauracie.sk