Ubytovanie

alt

Vkusne zariadené izby, aby ste sa cítili naozaj pohodlne.

  • vlastné sociálne zariadenie (vaňa alebo sprcha)
  • možnosť zvoliť si jednolôžkové alebo dvojlôžkové postele
  • televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, Wi-Fi
  • vybrané izby sú vybavené minibarom

Ubytovanie v deň príchodu je od 14.00 hod.
V deň odchodu, prosíme, opustite izby do 10.00 hod.
Všetky izby aj spoločné priestory v hoteli sú nefajčiarske.

Školenia

Pajta: Školiaca miestnosť sa nachádza v oddelenej časti hotela. Zabezpečuje tak nerušený priebeh školení, mítingov, jazykových kurzov... Je vybavená premietacím plátnom a flipchartom. Kapacita školiacej miestnosti je 45 miest.

Salónik: Nachádza sa pri recepcii v hoteli. Je tu možné usporadúvať rôzne narodeninové oslavy, promócie, krstiny a iné udalosti s kapacitou do 25 osôb.

Biliardový salónik: V prípade potreby neformálnych stretnutí v úzkom kruhu je možné si objednať luxusný salónik s biliardom a občerstvením vedľa baru.

Hotelové služby

Recepcia funguje 24 hodín denne. Tu získate všetky potrebné údaje o svojom pobyte, aktuálne informácie o možnostiach strávenia voľného času, nakúpite základné hygienické potreby, občerstvenie   a mapy okolia. Na recepcii funguje aj zmenáreň od 7.00 do 20.00 hod. Platby za služby môžete realizovať aj platobnými kartami.

Hosťom hotela ponúkame aj masérske služby.
Cenník masáži na stiahnute

 

Herný salónik

herny salonikChcete si po ťažkom dni aktívne oddýchnuť? Navštívte našu mini herňu a zahrajte si biliard alebo karty. Aj tu vás rád obslúži náš personál a spríjemní váš oddych pri hre.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIANaši partneri:

Liptov REPRO servis minimapro.sk mutton prenajomkaravanov.sk Restauracie.sk